TU będzie II tura wyborów – wykaz miejscowości i telefony alarmowe

RKW mobilizuje się na II turę wyborów; szczególnie w komisjach, w których nastąpiły jaskrawe naruszenia w I turze oraz w komisjach wysokiego ryzyka [wykaz TUTAJ]. Koordynatorów zachęcamy do analizy i wyciągnięcia wniosków z I tury w Waszych rejonach.

 Telefony alarmowe: 4.11 – w godz. 12.00-21.00

787 52 27 24
787 52 27 27
787 52 27 30
787 52 27 33
787 52 27 39

Kontakt non stop pod adresem email sekretariat@ruchkontroliwyborow.pl

 1.Województwo dolnośląskie:

1) Miasto Bielawa, powiat dzierżoniowski
2) Miasto i Gmina Bierutów, powiat oleśnicki
3) Miasto i Gmina Bogatynia, powiat zgorzelecki
4) Miasto Boguszów-Gorce, powiat wałbrzyski
5) Gmina Brzeg Dolny, powiat wołowski
6) Gmina Chocianów, powiat polkowicki
7) Gmina Długołęka, powiat wrocławski
8) Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski
9) Miasto Jelenia Góra
10) Gmina Jerzmanowa, powiat głogowski
11) Gmina Miejska Kamienna Góra, powiat kamiennogórski
12) Gmina Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski
13) Gmina Kostomłoty, powiat średzki
14) Gmina Miejska Kowary, powiat jeleniogórski
15) Gmina Krotoszyce, powiat legnicki
16) Gmina Kunice, powiat legnicki
17) Gmina Lądek-Zdrój, powiat kłodzki
18) Miasto Legnica
19) Gmina Legnickie Pole, powiat legnicki
20) Gmina Leśna, powiat lubański
21) Gmina Lubań, powiat lubański
22) Gmina Lubawka, powiat kamiennogórski
23) Gmina i Miasto Lwówek Śląski, powiat lwówecki
24) Gmina Łagiewniki, powiat dzierżoniowski
25) Gmina Marcinowice, powiat świdnicki
26) Gmina Mieroszów, powiat wałbrzyski
27) Gmina Milicz, powiat milicki
28) Gmina Niemcza, powiat dzierżoniowski
29) Gmina Nowa Ruda, powiat kłodzki
30) Gmina Miejska Piechowice, powiat jeleniogórski
31) Miasto Piława Górna, powiat dzierżoniowski
32) Miasto Polanica-Zdrój, powiat kłodzki
33) Gmina Polkowice, powiat polkowicki
34) Miasto i Gmina Syców, powiat oleśnicki
35) Miasto Szczawno-Zdrój, powiat wałbrzyski
36) Miasto Szklarska Poręba, powiat jeleniogórski
37) Gmina Świdnica, powiat świdnicki
38) Miasto Świebodzice, powiat świdnicki
39) Gmina Udanin, powiat średzki
40) Gmina Wąsosz, powiat górowski
41) Gmina i Miasto Węgliniec, powiat zgorzelecki
42) Gmina Wołów, powiat wołowski
43) Gmina Zagrodno, powiat złotoryjski
44) Miasto Złotoryja, powiat złotoryjski
45) Gmina Złotoryja, powiat złotoryjski
2.Województwo kujawsko-pomorskie:
1) Miasto Aleksandrów Kujawski, powiat aleksandrowski
2) Gmina Białe Błota, powiat bydgoski
3) Gmina Brodnica, powiat brodnicki
4) Gmina Brześć Kujawski, powiat włocławski
5) Gmina Brzozie, powiat brodnicki
6) Miasto Chełmno, powiat chełmiński
7) Miasto Chełmża, powiat toruński
8) Miasto Ciechocinek, powiat aleksandrowski
9) Gmina Czernikowo, powiat toruński
10) Gmina Dobrcz, powiat bydgoski
11) Gmina Drzycim, powiat świecki
12) Gmina Gąsawa, powiat żniński
13) Gmina Gniewkowo, powiat inowrocławski
14) Miasto i Gmina Górzno, powiat brodnicki
15) Miasto Grudziądz
16) Gmina Kamień Krajeński, powiat sępoleński
17) Gmina Koronowo, powiat bydgoski
18) Miasto i Gmina Kowalewo Pomorskie, powiat golubsko-dobrzyński
19) Miasto Lipno, powiat lipnowski
20) Gmina Nowa Wieś Wielka, powiat bydgoski
21) Gmina Pakość, powiat inowrocławski
22) Gmina Raciążek, powiat aleksandrowski
23) Gmina Rogowo, powiat żniński
24) Gmina Rogowo, powiat rypiński
25) Gmina Rogóźno, powiat grudziądzki
26) Gmina Szubin, powiat nakielski
27) Gmina Świecie, powiat świecki
28) Gmina Topólka, powiat radziejowski
29) Gmina Wielka Nieszawka, powiat toruński
30) Miasto Włocławek
31) Gmina Zbiczno, powiat brodnicki
32) Gmina Żnin, powiat żniński
3.Województwo lubelskie:
1) Gmina Abramów, powiat lubartowski
2) Gmina Annopol, powiat kraśnicki
3) Gmina Bełżyce, powiat lubelski
4) Miasto Biała Podlaska
5) Gmina Biała Podlaska, powiat bialski
6) Miasto Biłgoraj, powiat biłgorajski
7) Gmina Biszcza, powiat biłgorajski
8) Gmina Borki, powiat radzyński
9) Gmina Bychawa, powiat lubelski
10) Miasto Chełm
11) Gmina Chodel, powiat opolski
12) Gmina Cyców, powiat łęczyński
13) Miasto Dęblin, powiat rycki
14) Gmina Dębowa Kłoda, powiat parczewski
15) Gmina Dubienka, powiat chełmski
16) Gmina Dzwola, powiat janowski
17) Gmina Gorzków, powiat krasnostawski
18) Gmina Grabowiec, powiat zamojski
19) Miasto Hrubieszów, powiat hrubieszowski
20) Gmina Jabłonna, powiat lubelski
21) Gmina Janów Podlaski, powiat bialski
22) Gmina Jarczów, powiat tomaszowski
23) Gmina Kamień, powiat chełmski
24) Gmina Karczmiska, powiat opolski
25) Gmina Kazimierz Dolny, powiat puławski
26) Gmina Kąkolewnica, powiat radzyński
27) Gmina Komarówka Podlaska, powiat radzyński
28) Gmina Krasnobród, powiat zamojski
29) Gmina Krasnystaw, powiat krasnostawski
30) Miasto Krasnystaw, powiat krasnostawski
31) Gmina Kraśniczyn, powiat krasnostawski
32) Miasto Kraśnik, powiat kraśnicki
33) Gmina Krynice, powiat tomaszowski
34) Gmina Krzywda, powiat łukowski
35) Gmina Księżpol, powiat biłgorajski
36) Miasto Lubartów, powiat lubartowski
37) Gmina Lubartów, powiat lubartowski
38) Gmina Lubycza Królewska, powiat tomaszowski
39) Gmina Łabunie, powiat zamojski
40) Gmina Łaszczów, powiat tomaszowski
41) Gmina Łaziska, powiat opolski
42) Miasto Łuków, powiat łukowski
43) Gmina Markuszów, powiat puławski
44) Gmina Mełgiew, powiat świdnicki
45) Gmina Michów, powiat lubartowski
46) Gmina Nałęczów, powiat puławski
47) Gmina Ostrów Lubelski, powiat lubartowski
48) Gmina Poniatowa, powiat opolski
49) Gmina Potok Górny, powiat biłgorajski
50) Miasto Puławy, powiat puławski
51) Miasto Radzyń Podlaski, powiat radzyński
52) Gmina Radzyń Podlaski, powiat radzyński
53) Miasto Rejowiec Fabryczny, powiat chełmski
54) Gmina Rudnik, powiat krasnostawski
55) Gmina Ryki, powiat rycki
56) Gmina Siemień, powiat parczewski
57) Gmina Sitno, powiat zamojski
58) Gmina Sosnowica, powiat parczewski
59) Gmina Spiczyn, powiat łęczyński
60) Gmina Stary Brus, powiat włodawski
61) Gmina Uścimów, powiat lubartowski
62) Gmina Strzyżewice, powiat lubelski
63) Gmina Tarnogród, powiat biłgorajski
64) Gmina Telatyn, powiat tomaszowski
65) Gmina Trawniki, powiat świdnicki
66) Gmina Trzeszczany, powiat hrubieszowski
67) Gmina Tyszowce, powiat tomaszowski
68) Gmina Uchanie, powiat hrubieszowski
69) Gmina Ułęż, powiat rycki
70) Gmina Urzędów, powiat kraśnicki
71) Gmina Werbkowice, powiat hrubieszowski
72) Gmina Wierzbica, powiat chełmski
73) Gmina Włodawa, powiat włodawski
74) Gmina Wojcieszków, powiat łukowski
75) Gmina Wola Mysłowska, powiat łukowski
76) Gmina Wysokie, powiat lubelski
77) Gmina Zalesie, powiat bialski