TU będzie II tura wyborów – wykaz miejscowości i telefony alarmowe

6. Województwo małopolskie:
1) Gmina Alwernia, powiat chrzanowski
2) Gmina Andrychów, powiat wadowicki
3) Gmina Biskupice, powiat wielicki
4) Miasto Bochnia, powiat bocheński
5) Gmina Brzesko, powiat brzeski
6) Gmina Brzeszcze, powiat oświęcimski
7) Gmina Chrzanów, powiat chrzanowski
8) Gmina Czarny Dunajec, powiat nowotarski
9) Gmina Czchów, powiat brzeski
10) Gmina Gnojnik, powiat brzeski
11) Gmina Gorlice, powiat gorlicki
12) Gmina Grybów, powiat nowosądecki
13) Gmina Jordanów, powiat suski
14) Gmina Kalwaria Zebrzydowska, powiat wadowicki
15) Gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki
16) Gmina Kościelisko, powiat tatrzański
17) Miasto Kraków
18) Gmina Krościenko nad Dunajcem, powiat nowotarski
19) Gmina Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki
20) Gmina Lipinki, powiat gorlicki
21) Gmina Łapanów, powiat bocheński
22) Gmina Łososina Dolna, powiat nowosądecki
23) Gmina Łukowica, powiat limanowski
24) Miasto Mszana Dolna, powiat limanowski
25) Gmina Mucharz, powiat wadowicki
26) Gmina Niedźwiedź, powiat limanowski
27) Gmina Nowe Brzesko, powiat proszowicki
28) Miasto Nowy Sącz
29) Gmina Olkusz, powiat olkuski
30) Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój, powiat nowosądecki

7.Województwo mazowieckie:
1) Gmina Baboszewo, powiat płoński
2) Gmina Błędów, powiat grójecki
3) Gmina Ceranów, powiat sokołowski
4) Gmina Ciechanów, powiat ciechanowski
5) Gmina Czerwin, powiat ostrołęcki
6) Gmina Dąbrówka, powiat wołomiński
7) Gmina Dzierzążnia, powiat płoński
8) Miasto Garwolin, powiat garwoliński
9) Gmina Gielniów, powiat przysuski
10) Gmina Głowaczów, powiat kozienicki
11) Gmina Gostynin, powiat gostyniński
12) Miasto Gostynin, powiat gostyniński
13) Gmina Goszczyn, powiat grójecki
14) Gmina Goworowo, powiat ostrołęcki
15) Gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński
16) Gmina Grójec, powiat grójecki
17) Gmina Gzy, powiat pułtuski
18) Gmina Iłów, powiat sochaczewski
19) Gmina Iłża, powiat radomski
20) Gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni
21) Gmina Jabłonna, powiat legionowski
22) Gmina Jastrzębia, powiat radomski
23) Gmina Jedlińsk, powiat radomski
24) Gmina Jedlnia-Letnisko, powiat radomski
25) Gmina Jednorożec, powiat przasnyski
26) Miasto Józefów, powiat otwocki
27) Gmina Karczew, powiat otwocki
28) Miasto Kobyłka, powiat wołomiński
29) Gmina Kowala, powiat radomski
30) Gmina Lutocin, powiat żuromiński
31) Gmina Łomianki, powiat warszawski zachodni
32) Gmina Magnuszew, powiat kozienicki
33) Gmina Mała Wieś, powiat płocki
34) Gmina Michałowice, powiat pruszkowski
35) Miasto Milanówek, powiat grodziski
36) Gmina Mirów, powiat szydłowiecki
37) Gmina Mokobody, powiat siedlecki
38) Gmina Nasielsk, powiat nowodworski
39) Gmina Nur, powiat ostrowski
40) Gmina Obryte, powiat pułtuski
41) Gmina Ojrzeń, powiat ciechanowski
42) Gmina Olszanka, powiat łosicki
43) Gmina Olszewo-Borki, powiat ostrołęcki
44) Miasto Ostrołęka
45) Miasto Ostrów Mazowiecka, powiat ostrowski
46) Miasto Otwock, powiat otwocki
47) Gmina Piaseczno, powiat piaseczyński
48) Miasto Piastów, powiat pruszkowski
49) Gmina Pionki, powiat radomski
50) Miasto Pionki, powiat radomski
51) Gmina Płoniawy-Bramura, powiat makowski
52) Gmina Poświętne, powiat wołomiński
53) Gmina Prażmów, powiat piaseczyński
54) Miasto Pruszków, powiat pruszkowski
55) Miasto Przasnysz, powiat przasnyski
56) Gmina Przyłęk, powiat zwoleński
57) Gmina Pułtusk, powiat pułtuski
58) Miasto Raciąż, powiat płoński
59) Gmina Raciąż, powiat płoński
60) Miasto Radom
61) Gmina Rusinów, powiat przysuski
62) Gmina Rybno, powiat sochaczewski
63) Gmina Rzewnie, powiat makowski
64) Miasto i Gmina Sanniki, powiat gostyniński
65) Gmina Sarnaki, powiat łosicki
66) Gmina Sieciechów, powiat kozienicki
67) Gmina Siedlce, powiat siedlecki
68) Miasto Siedlce
69) Gmina Skaryszew, powiatradomski
70) Gmina Słubice, powiat płocki
71) Gmina Sochocin, powiat płoński
72) Miasto Sokołów Podlaski, powiat sokołowski
73) Gmina Sokołów Podlaski, powiat sokołowski
74) Gmina Sońsk, powiat ciechanowski
75) Gmina Stanisławów, powiat miński
76) Gmina Stara Kornica, powiat łosicki
77) Gmina Stare Babice, powiat warszawski zachodni
78) Gmina Sterdyń, powiat sokołowski
79) Gmina Stoczek, powiat węgrowski
80) Gmina Suchożebry, powiat siedlecki
81) Gmina Szreńsk, powiat mławski
82) Miasto Węgrów, powiat węgrowski
83) Gmina Wieczfnia Kościelna, powiat mławski
84) Gmina Wilga, powiat garwoliński
85) Gmina Wolanów, powiat radomski
86) Gmina Załuski, powiat płoński
87) Miasto Ząbki, powiat wołomiński
88) Miasto Zielonka, powiat wołomiński
89) Gmina Zwoleń, powiat zwoleński
90) Gmina Żabia Wola, powiat grodziski
91) Miasto Żyrardów, powiat żyrardowski
85) Gmina Wolanów, powiat radomski
86) Gmina Załuski, powiat płoński
87) Miasto Ząbki, powiat wołomiński
88) Miasto Zielonka, powiat wołomiński
89) Gmina Zwoleń, powiat zwoleński
90) Gmina Żabia Wola, powiat grodziski
91) Miasto Żyrardów, powiat żyrardowski
8.Województwo opolskie:
1) Gmina Baborów, powiat głubczycki
2) Gmina Miasto Brzeg, powiat brzeski
3) Gmina Byczyna, powiat kluczborski
4) Gmina Dobrzeń Wielki, powiat opolski
5) Gmina Głogówek, powiat prudnicki
6) Gmina Głuchołazy, powiat nyski
7) Gmina Gorzów Śląski, powiat oleski
8) Gmina Kolonowskie, powiat strzelecki
9) Gmina Lubrza, powiat prudnicki
10) Gmina Lubsza, powiat brzeski
11) Gmina Murów, powiat opolski
12) Gmina Namysłów, powiat namysłowski
13) Gmina Niemodlin, powiat opolski
14) Gmina Popielów, powiat opolski
15) Gmina Praszka, powiat oleski
16) Gmina Prudnik, powiat prudnicki
17) Gmina Świerczów, powiat namysłowski
18) Gmina Ujazd, powiat strzelecki
9.Województwo podkarpackie:
1) Gmina Baligród, powiat leski
2) Gmina Borowa, powiat mielecki
3) Gmina Brzozów, powiat brzozowski
4) Gmina Chłopice, powiat jarosławski
5) Gmina Czermin, powiat mielecki
6) Gmina Czudec, powiat strzyżowski
7) Gmina Dębica, powiat dębicki
8) Miasto Dębica, powiat dębicki
9) Gmina Dębowiec, powiat jasielski
10) Gmina Dubiecko, powiat przemyski
11) Gmina Dukla, powiat krośnieński
12) Gmina Dydnia, powiat brzozowski
13) Gmina Dzikowiec, powiat kolbuszowski
14) Gmina Komańcza, powiat sanocki
15) Gmina Korczyna, powiat krośnieński
16) Gmina Krasiczyn, powiat przemyski
17) Gmina Krasne, powiat rzeszowski
18) Gmina Kuryłówka, powiat leżajski
19) Gmina Lesko, powiat leski
20) Miasto Lubaczów, powiat lubaczowski
21) Miasto Łańcut, powiat łańcucki
22) Gmina Markowa, powiat łańcucki
23) Gmina Miejska Mielec, powiat mielecki
24) Gmina Niebylec, powiat strzyżowski
25) Gmina i Miasto Nisko, powiat niżański
26) Gmina Nozdrzec, powiat brzozowski
27) Gmina Osiek Jasielski, powiat jasielski
28) Gmina Solina, powiat leski
29) Miasto Przemyśl
30) Miasto Radymno, powiat jarosławski
31) Gmina Rakszawa, powiat łańcucki
32) Miasto Sanok, powiat sanocki
33) Gmina Zagórz, powiat sanocki
34) Gmina Zarszyn, powiat sanocki
35) Gmina Zarzecze, powiat przeworski
36) Gmina Żurawica, powiat przemyski
37) Gmina Żyraków, powiat dębicki
10.Województwo podlaskie:
1) Miasto Augustów, powiat augustowski
2) Gmina Białowieża, powiat hajnowski
3) Miasto Bielsk Podlaski, powiat bielski
4) Miasto Brańsk, powiat bielski
5) Gmina Ciechanowiec, powiat wysokomazowiecki
6) Gmina Czeremcha, powiat hajnowski
7) Gmina Drohiczyn, powiat siemiatycki
8) Gmina Dziadkowice, powiat siemiatycki
9) Gmina Filipów, powiat suwalski
10) Gmina Goniądz, powiat moniecki
11) Gmina Janów, powiat sokólski
12) Gmina Juchnowiec Kościelny, powiat białostocki
13) Gmina Kołaki Kościelne, powiat zambrowski
14) Gmina Łapy, powiat białostocki
15) Miasto Łomża
16) Gmina Mały Płock, powiat kolneński
17) Gmina Mielnik, powiat siemiatycki
18) Gmina Mońki, powiat moniecki
19) Gmina Nowe Piekuty, powiat wysokomazowiecki
20) Gmina Nowinka, powiat augustowski
21) Gmina Piątnica, powiat łomżyński
22) Gmina Rutki, powiat zambrowski
23) Miasto Sejny, powiat sejneński
24) Gmina Sejny, powiat sejneński
25) Gmina Stawiski, powiat kolneński
26) Gmina Supraśl, powiat białostocki
27) Gmina Sztabin, powiat augustowski
28) Gmina Wasilków, powiat białostocki
29) Gmina Wyszki, powiat bielski
11.Województwo pomorskie:
1) Gmina Chmielno, powiat kartuski
2) Gmina Człuchów, powiat człuchowski
3) Gmina Damnica, powiat słupski
4) Miasto Gdańsk
5) Gmina Gniew, powiat tczewski
6) Miasto Hel, powiat pucki
7) Gmina Koczała, powiat człuchowski
8) Gmina Kolbudy, powiat gdański
9) Gmina Kołczygłowy, powiat bytowski
10) Miasto Krynica Morska, powiat nowodworski
11) Gmina Kwidzyn, powiat kwidzyński
12) Miasto Lębork, powiat lęborski
13) Miasto Łeba, powiat lęborski
14) Gmina Miastko, powiat bytowski
15) Gmina Pelplin, powiat tczewski
16) Gmina Prabuty, powiat kwidzyński
17) Gmina Przechlewo, powiat człuchowski
18) Gmina Puck, powiat pucki
19) Gmina Rzeczenica, powiat człuchowski
20) Gmina Starogard Gdański, powiat starogardzki
21) Gmina Studzienice, powiat bytowski
22) Gmina Suchy Dąb, powiat gdański
23) Miasto Tczew, powiat tczewski
24) Gmina Tczew, powiat tczewski
12.Województwo śląskie:
1) Miasto Bielsko-Biała
2) Gmina Blachownia, powiat częstochowski
3) Miasto Bytom
4) Miasto Cieszyn, powiat cieszyński
5) Gmina Czernichów, powiat żywiecki
6) Miasto Dąbrowa Górnicza
7) Gmina Istebna, powiat cieszyński
8) Gmina Janów, powiat częstochowski
9) Gmina Kamienica Polska, powiat częstochowski
10) Gmina Konopiska, powiat częstochowski
11) Gmina Kozy, powiat bielski
12) Gmina Krupski Młyn, powiat tarnogórski
13) Miasto Lędziny, powiat bieruńsko-lędziński
14) Gmina Lyski, powiat rybnicki
15) Miasto Miasteczko Śląskie, powiat tarnogórski
16) Gmina Miedźna, powiat pszczyński
17) Miasto Mysłowice
18) Miasto Myszków, powiat myszkowski
19) Gmina Niegowa, powiat myszkowski
20) Gmina Panki, powiat kłobucki
21) Gmina Poczesna, powiat częstochowski
22) Miasto Pszów, powiat wodzisławski
23) Miasto Racibórz, powiat raciborski
24) Gmina Rędziny, powiat częstochowski
25) Miasto Ruda Śląska
26) Miasto i Gmina Siewierz, powiat będziński
27) Gmina Szczekociny, powiat zawierciański
28) Miasto Świętochłowice
29) Miasto Ustroń, powiat cieszyński
30) Gmina Wilkowice, powiat bielski
31) Gmina Włodowice, powiat zawierciański
32) Miasto i Gmina Woźniki, powiat lubliniecki
33) Gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki
34) Miasto Zabrze
35) Gmina Popów, powiat kłobucki
36) Miasto Zawiercie, powiat zawierciański
37) Gmina Żarnowiec, powiat zawierciański
38) Miasto Żory
13.Województwo świętokrzyskie:
1) Gmina Bałtów, powiat ostrowiecki
2) Gmina Bogoria, powiat staszowski
3) Miasto i Gmina Busko-Zdrój, powiat buski
4) Miasto i Gmina Ćmielów, powiat ostrowiecki
5) Gmina Gowarczów, powiat konecki
6) Gmina Górno, powiat kielecki
7) Miasto i Gmina Kazimierza Wielka, powiat kazimierski
8) Miasto Kielce
9) Gmina Kije, powiat pińczowski
10) Miasto i Gmina Końskie, powiat konecki
11) Miasto i Gmina Koprzywnica, powiat sandomierski
12) Miasto i Gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski
13) Gmina Miedziana Góra, powiat kielecki
14) Gmina Mniów, powiat kielecki
15) Gmina Nagłowice, powiat jędrzejowski
16) Miasto i Gmina Opatów, powiat opatowski
17) Gmina Piekoszów, powiat kielecki
18) Miasto i Gmina Pińczów, powiat pińczowski
19) Gmina Radków, powiat włoszczowski
20) Miasto Sandomierz, powiat sandomierski
21) Gmina Skarżysko Kościelne, powiat skarżyski
22) Miasto Skarżysko-Kamienna, powiat skarżyski
23) Gmina Smyków, powiat konecki
24) Gmina Sobków, powiat jędrzejowski
25) Gmina Strawczyn, powiat kielecki
26) Gmina Tuczępy, powiat buski
27) Gmina Wodzisław, powiat jędrzejowski
28) Gmina Zagnańsk, powiat kielecki
29) Miasto i Gmina Zawichost, powiat sandomierski
30) Gmina Złota, powiat pińczowski
14.Województwo warmińsko-mazurskie:
1) Miasto Bartoszyce, powiat bartoszycki
2) Gmina Bartoszyce,powiat bartoszycki
3) Gmina Biała Piska, powiat piski
4) Gmina Braniewo, powiat braniewski
5) Miasto Braniewo, powiat braniewski
6) Gmina Dąbrówno, powiat ostródzki
7) Gmina Dobre Miasto, powiat olsztyński
8) Gmina Dywity, powiat olsztyński
9) Gmina Działdowo, powiat działdowski
10) Miasto Elbląg
11) Gmina Frombork, powiat braniewski
12) Gmina Grunwald, powiat ostródzki
13) Miasto Iława, powiat iławski
14) Gmina Janowiec Kościelny, powiat nidzicki
15) Gmina Janowo, powiat nidzicki
16) Gmina Kalinowo, powiat ełcki
17) Miasto Kętrzyn, powiat kętrzyński
18) Gmina Miłakowo, powiat ostródzki
19) Gmina Młynary, powiat elbląski
20) Miasto Mrągowo, powiat mrągowski
21) Miasto Nowe Miasto Lubawskie, powiat nowomiejski
22) Gmina Olecko, powiat olecki
23) Miasto Olsztyn
24) Gmina Olsztynek, powiat olsztyński
25) Miasto Ostróda, powiat ostródzki
26) Gmina Prostki, powiat ełcki
27) Gmina Rybno, powiat działdowski
28) Gmina Rychliki, powiat elbląski
29) Gmina Srokowo, powiat kętrzyński
30) Miasto Szczytno, powiat szczycieński
31) Gmina Świątki, powiat olsztyński
32) Gmina Świętajno, powiat olecki
33) Gmina Tolkmicko, powiat elbląski
15.Województwo wielkopolskie:
1) Miasto Czarnków, powiat czarnkowsko-trzcianecki
2) Gmina Dolsk, powiat śremski
3) Gmina Duszniki, powiat szamotulski
4) Gmina Grodziec, powiat koniński
5) Miasto Kalisz
6) Gmina Kazimierz Biskupi, powiat koniński
7) Gmina Kłodawa, powiat kolski
8) Gmina Kołaczkowo, powiat wrzesiński
9) Gmina Koło, powiat kolski
10) Miasto Koło, powiat kolski
11) Miasto Konin
12) Gmina Miejska Kościan, powiat kościański
13) Gmina Koźminek, powiat kaliski
14) Miasto i Gmina Kórnik, powiat poznański
15) Gmina Kramsk, powiat koniński
16) Gmina Krzymów, powiat koniński
17) Gmina Krzyż Wielkopolski, powiat czarnkowsko-trzcianecki
18) Gmina Książ Wlkp., powiat śremski
19) Gmina Kuślin, powiat nowotomyski
20) Gmina Malanów, powiat turecki
21) Gmina Mieścisko, powiat wągrowiecki
22) Gmina Miłosław, powiat wrzesiński
23) Gmina Mosina, powiat poznański
24) Gmina Mycielin, powiat kaliski
25) Gmina Nowy Tomyśl, powiat nowotomyski
26) Gmina Orchowo, powiat słupecki
27) Miasto i Gmina Ostroróg, powiat szamotulski
28) Gmina Ostrowite, powiat słupecki
29) Miasto i Gmina Ostrzeszów, powiat ostrzeszowski
30) Gmina Pakosław, powiat rawicki
31) Gmina Sieroszewice, powiat ostrowski
32) Miasto i Gmina Skoki, powiat wągrowiecki
33) Gmina Sompolno, powiat koniński
34) Miasto i Gmina Szamotuły, powiat szamotulski
35) Gmina Śrem, powiat śremski
36) Gmina Środa Wielkopolska, powiat średzki
37) Gmina Trzcianka, powiat czarnkowsko-trzcianecki
38) Gmina Trzemeszno, powiat gnieźnieński
39) Gmina Tuliszków, powiat turecki
40) Miasto Wągrowiec, powiat wągrowiecki
41) Gmina Zagórów, powiat słupecki
42) Miasto Złotów, powiat złotowski
16.Województwo zachodniopomorskie:
1) Gmina Banie, powiat gryfiński
2) Gmina Barlinek, powiat myśliborski
3) Gmina Barwice, powiat szczecinecki
4) Gmina Będzino, powiat koszaliński
5) Miasto Białogard, powiat białogardzki
6) Gmina Biały Bór, powiat szczecinecki
7) Gmina Biesiekierz, powiat koszaliński
8) Gmina Chojna, powiat gryfiński
9) Gmina Choszczno, powiat choszczeński
10) Gmina Czaplinek, powiat drawski
11) Gmina Człopa, powiat wałecki
12) Gmina Dębno, powiat myśliborski
13) Gmina Dobra (Szczecińska), powiat policki
14) Gmina Drawno, powiat choszczeński
15) Gmina Drawsko Pomorskie, powiat drawski
16) Gmina Golczewo, powiat kamieński
17) Gmina Gryfice, powiat gryficki
18) Gmina Kalisz Pomorski, powiat drawski
19) Gmina Kobylanka, powiat stargardzki
20) Miasto Kołobrzeg, powiat kołobrzeski
21) Gmina Malechowo, powiat sławieński
22) Gmina Marianowo, powiat stargardzki
23) Gmina Maszewo, powiat goleniowski
24) Gmina Międzyzdroje, powiat kamieński
25) Gmina Myślibórz, powiat myśliborski
26) Gmina Nowogard, powiat goleniowski
27) Gmina Nowogródek Pomorski, powiat myśliborski
28) Gmina Płoty, powiat gryficki
29) Gmina Połczyn-Zdrój, powiat świdwiński
30) Gmina Pyrzyce, powiat pyrzycki
31) Gmina Radowo Małe, powiat łobeski
32) Gmina Recz, powiat choszczeński
33) Gmina Rewal, powiat gryficki
34) Gmina Stara Dąbrowa, powiat stargardzki
35) Gmina Stargard, powiat stargardzki
36) Miasto Szczecin
37) Gmina Szczecinek, powiat szczecinecki
38) Miasto Szczecinek, powiat szczecinecki
39) Gmina Świeszyno, powiat koszaliński
40) Miasto Wałcz, powiat wałecki
41) Gmina Warnice, powiat pyrzycki
42) Gmina Wolin, powiat kamieński
43) Gmina Złocieniec, powiat drawski