Konferencja prasowa RKW 4.01.2017r. – nasza relacja wideo

Paweł Zdun podkreślił też, że propozycje RKW mają także na celu zwiększenie zaufania do wyborów i tym samym frekwencji wyborczej. „Naród, który zauważy, że wybory nie są organizowane przez kogoś dla nich i to w sposób tajemniczy, a przez to czasami podejrzany, wybory być może manipulowane, Naród, który zdobędzie zaufanie do instytucji, które te wybory organizują, jesteśmy przekonani, w większej liczbie pójdzie do wyborów” – mówił Przewodniczący Rady. Paweł Zdun swoją wypowiedź zakończył życzeniem, by prawdziwym stało się hasło: „Naród poprzez wolne i uczciwe wybory jedynym źródłem prawa i władzy”.

Podczas konferencji w Centrum Prasowym Foksal byli obecni liczni przedstawiciele mediów, zainteresowani tematyka wyborczą przedstawiciele Polonii – wolontariusze RKW. Zadano wiele szczegółowych pytań i przedstawiono postulaty – całość na nagraniu.

Wszystkim przybyłym i zaangażowanym w kwestie demokratycznych wyborów w Polsce dziękujemy za zainteresowanie i polecamy pełną relację video.

Informujemy, że List RKW do Prezydenta RP, Koncepcja RKW oraz inne dokumenty RKW dostępne są na stronie http://ruchkontroliwyborow.pl/ Na tej samej stronie internetowej śledzić można zamieszczane na bieżąco informacje o kolejnych wydarzeniach związanych z Listem do Prezydenta RP i Koncepcją RKW zmian prawa wyborczego oraz o innych działaniach Ruchu Kontroli Wyborów.

RKW