Koordynatorzy na wybory samorządowe 2018

Obywatelski Ruch Kontroli Wyborów opiera się na sieci lokalnych działaczy. Znajdź koordynatora na swój powiat poniżej i napisz do niego. Powiedz mu, czy chcesz zostać członkiem obwodowej komisji wyborczej, mężem zaufania, czy wolontariuszem – on poprowadzi Cię dalej.

Nie ma koordynatora na Twój powiat? Sam chcesz zostać koordynatorem RKW? – napisz do Krajowego Koordynatora d/s Rozwoju Sieci: koordynator.krajowy@ruchkontroliwyborow.pl

Aby brać udział w bieżących dyskusjach, poznać ludzi ze swojego regionu – zarejestruj się na naszym  FORUM.

Nr Okręgu Miasto Powiat Koordynator Powiatowy Email
1 Wrocław Wrocław  
1 Wrocław milicki  
1 Wrocław oleśnicki  
1 Wrocław oławski Eugeniusz Walków wae57@wp.pl
1 Wrocław strzeliński  
1 Wrocław średzki Zbigniew Bal zbigniewbal@wp.pl
1 Wrocław trzebnicki Grzegorz Karlik grzegorzkarlik77@gmail.com
1 Wrocław wołowski  
1 Wrocław wrocławski  
2 Jelenia Góra Jelenia Góra  
2 Jelenia Góra bolesławiecki  
2 Jelenia Góra jeleniogórski  
2 Jelenia Góra kamiennogórski  
2 Jelenia Góra lubański  
2 Jelenia Góra lwówecki Ewelina Paluch ewik8@vp.pl
2 Jelenia Góra zgorzelecki
3 Legnica Legnica  
3 Legnica głogowski  
3 Legnica jaworski Janusz Karpiej januszkarpiej@wp.pl
3 Legnica legnicki Józef Leszczyński jozef_leszczynski@hotmail.com
3 Legnica lubiński  
3 Legnica polkowicki Wojciech Fenrich w.fenrich@rhr.com.pl
3 Legnica złotoryjski  
3 Legnica górowski Teresa Frączkiwicz frat@wp.pl
4 Wałbrzych Wałbrzych Marcin Wieczorek rkwwalbrzych1@gmail.com
4 Wałbrzych dzierżoniowski  
4 Wałbrzych kłodzki  
4 Wałbrzych świdnicki  
4 Wałbrzych wałbrzyski Ryszard Jordan jorysiek318@gmail.com
4 Wałbrzych ząbkowicki Beata Kuczer kuczerbeata@gmail.com
4 Wałbrzych ząbkowicki Zdzisław Kot rkwbardo@gmail.com
4 Wałbrzych ząbkowicki Zygmunt Baca (społ. RKW) bacazygmunt@o2.pl
5 Bydgoszcz Bydgoszcz Bogdan Dzakanowski bydgoska.liga.rodzin@gmail.com
5 Bydgoszcz bydgoski Barbara Szyffer rkw.bydgoszcz@gmail.com
5 Bydgoszcz Bydgoszcz m. Paweł Milla Milla.pawel@gmail.com
5 Bydgoszcz Bydgoszcz-Centrum  
5 Bydgoszcz Bydgoszcz-Fordon Mariola Gwizdała m.gwizdala@op.pl
5 Bydgoszcz inowrocławski  
5 Bydgoszcz mogileński Rafał Kawalerski kawalerski.r@gmail.com
5 Bydgoszcz nakielski Eryk Janczyszyn janczyszyn@wp.pl
5 Bydgoszcz sępoleński Kazimierz Barabas  
5 Bydgoszcz świecki  
5 Bydgoszcz tucholski Zbigniew Adamczyk zibiadams52@wp.pl
5 Bydgoszcz żniński Grzegorz Kulczycki grzegorz4859@poczta.fm
6 Toruń Grudziądz Zbigniew Adamczyk zibiadams52@wp.pl
6 Toruń Toruń Zbigniew Adamczyk zibiadams52@wp.pl
6 Toruń brodnicki Zdzisław Wiśniewski wiechu19@interia.eu
6 Toruń chełmiński  
6 Toruń golubsko-dobrzyński  
6 Toruń grudziądzki Dawid Kaliszewski kalirysik@gmail.com
6 Toruń toruński Zbigniew Adamczyk zibiadams52@wp.pl
6 Toruń wąbrzeski Zbigniew Adamczyk zibiadams52@wp.pl
7 Włocławek Włocławek Mirosław Roszczyniała miroslaw.roszczyniala@gmail.com
7 Włocławek aleksandrowski Jacek Gracz jacekczarg@wp.pl
7 Włocławek lipnowski  
7 Włocławek radziejowski Krzysztof Pieściński krzysztofp.1904@wp.pl
7 Włocławek rypiński Piotr Czarnecki rybek1981@gmail.com
7 Włocławek włocławski Mirosław Roszczyniała miroslaw.roszczyniala@gmail.com
8 Lublin Lublin Jolanta Skowronek imuchomorek@o2.pl
8 Lublin kraśnicki  
8 Lublin lubartowski Wojciech Radkowiak wradkowiak@gmail.com
8 Lublin lubelski Wojciech Radkowiak wradkowiak@gmail.com
8 Lublin łęczyński  
8 Lublin opolski Bartłomiej Rogala bartlomiejrogala@o2.pl
8 Lublin puławski Ewa Blaim-Główczyńska wzglowczynski@gmail.com
8 Lublin rycki Dariusz Pietrasiak darekaxe@op.pl
8 Lublin świdnicki  
9 Biała Podlaska łukowski  
9 Biała Podlaska Biała Podlaska  
9 Biała Podlaska bialski Urszula Szubińska szubinska@gmail.com
9 Biała Podlaska parczewski  
9 Biała Podlaska radzyński Andrzej Dzięga langadariusz@poczta.fm
10 Chełm Chełm  
10 Chełm chełmski  
10 Chełm krasnostawski  
10 Chełm włodawski Jerzy Kozyra kamena1933@tlen.pl
11 Zamość janowski  
11 Zamość Zamość Adam Kaleniuk adam.k2611@gmail.com
11 Zamość biłgorajski Marian Skubis rkwbilgoraj@gmail.com
11 Zamość hrubieszowski Józef Baczewski jozefbaczewski@gmail.com
11 Zamość tomaszowski  
11 Zamość zamojski Cezary Radliński cezaryradlinski@gmail.com
12 Zielona Góra Zielona Góra Beata Pachnik Łozińska beata.doradztwo@gmail.com
12 Zielona Góra krośnieński  
12 Zielona Góra nowosolski  
12 Zielona Góra świebodziński  
12 Zielona Góra wschowski  
12 Zielona Góra zielonogórski Beata Pachnik Łozińska beata.doradztwo@gmail.com
12 Zielona Góra żagański  
12 Zielona Góra żarski Józef Łahucik lahucik@onet.eu
13 Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski  
13 Gorzów Wielkopolski gorzowski  
13 Gorzów Wielkopolski międzyrzecki  
13 Gorzów Wielkopolski słubicki  
13 Gorzów Wielkopolski strzelecko-drezdenecki Krzysztof Cichowlas cichowlas.krzysztof@wp.pl
13 Gorzów Wielkopolski sulęciński Zenon Fabianowicz f_z@op.pl
14 Łódź Łódź Wiesława Kapitańczyk rkwlodz@gmail.com
14 Łódź Łódź-Bałuty  
14 Łódź Łódź-Górna  
14 Łódź Łódź-Polesie  
14 Łódź Łódź-Śródmieście  
14 Łódź Łódź-Widzew  
14 Łódź brzeziński  
14 Łódź łódzki wschodni  Radosław Pająk rpspider@o2.pl
14 Łódź pabianicki  
14 Łódź zgierski  
15 Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski  
15 Piotrków Trybunalski bełchatowski  
15 Piotrków Trybunalski opoczyński  Maciej Bućko mbm.bucko@gmail.com
15 Piotrków Trybunalski piotrkowski  
15 Piotrków Trybunalski radomszczański  
15 Piotrków Trybunalski tomaszowski  
16 Sieradz łaski  
16 Sieradz pajęczański  
16 Sieradz poddębicki  
16 Sieradz sieradzki  Maciej Bućko mbm.bucko@gmail.com
16 Sieradz wieluński  
16 Sieradz wieruszowski  
16 Sieradz zduńskowolski  
17 Skierniewice Skierniewice Maciej Kotliński rkwskierniewice@gmail.com
17 Skierniewice rawski  
17 Skierniewice skierniewicki  
17 Skierniewice kutnowski  
17 Skierniewice łęczycki  
17 Skierniewice łowicki
18 Kraków chrzanowski Jolanta Kupiec rkwchrzanow@gmail.com
18 Kraków myślenicki Michał Rudkowski oikosy@gmail.com
18 Kraków oświęcimski  
18 Kraków wadowicki Jerzy Curzydło zurick@wp.pl
18 Kraków Kraków Tadeusz Kaznowski solidarni2010-krakow@o2.pl
18 Kraków krakowski  
18 Kraków miechowski Roman Czekaj romanczekaj@gmail.com
18 Kraków olkuski  
18 Kraków proszowicki  
18 Kraków wielicki  
19 Nowy Sącz suski  
19 Nowy Sącz Nowy Sącz  Tomasz Baliczek tomekbaliczek@gmail.com
19 Nowy Sącz gorlicki  
19 Nowy Sącz limanowski  
19 Nowy Sącz nowosądecki  
19 Nowy Sącz nowotarski  
19 Nowy Sącz tatrzański Katarzyna Gąsienica katarzynagasienica@gmail.com
20 Tarnów Tarnów Paweł Kubicz kura@2com.pl
20 Tarnów bocheński  
20 Tarnów brzeski  
20 Tarnów dąbrowski  
20 Tarnów tarnowski  
21 Warszawa Warszawa Bielany Andrzej Scharf dzejfo@gmail.com
21 Warszawa Warszawa Ochota/ Włochy Krzysztof Jabłonka zakjablonka@gmail.com
21 Warszawa Warszawa Śródmieście Paweł Zdun pawel.zdun@ruchkontroliwyborow.pl
21 Warszawa Warszawa Mokotów Mirosław Polak polak.miroslaw@gmail.com
21 Warszawa Warszawa Ursynów Ewa Maria Kornacka e.m.kornacka@gmail.com
21 Warszawa Warszawa Praga Południe Max Bylicki mbylicki@miridamox.pl
21 Warszawa Warszawa Praga Północ  
21 Warszawa Warszawa Żoliborz  Anna Lenartowicz han-eczka@wp.pl
21 Warszawa Warszawa Rembertów Max Bylicki mbylicki@miridamox.pl
21 Warszawa Warszawa Bemowo Bartosz Janowicz rkw.janowicz@gmail.com
21 Warszawa Warszawa Wilanów Ewa Kornacka e.m.kornacka@gmail.com
21 Warszawa Warszawa Białołęka  
21 Warszawa Warszawa Targówek  Anna Lewkowicz
21 Warszawa Warszawa Wola  Joanna Pyzel jpyzel@poczta.onet.pl
21 Warszawa Warszawa Wawer  
21 Warszawa Warszawa Ursus  Krzysztof Jabłonka zakjablonka@gmail.com
21 Warszawa Warszawa Wesoła Max Bylicki mbylicki@miridamox.pl
21 Warszawa grodziski  
21 Warszawa legionowski  
21 Warszawa nowodworski
21 Warszawa otwocki  
21 Warszawa piaseczyński Wojciech Jabłoński wjablonski@value.com.pl
21 Warszawa pruszkowski  
21 Warszawa warszawski zachodni  
21 Warszawa wołomiński  
22 Ciechanów ciechanowski Hubert Gburzynski hubertgb@gmail.com
22 Ciechanów mławski  
22 Ciechanów płoński Hubert Gburzynski hubertgb@gmail.com
22 Ciechanów żuromiński  
22 Ciechanów pułtuski  
23 Ostrołęka przasnyski  
23 Ostrołęka Ostrołęka Dorota Andrzejczyk dorota.andrzejczyk@op.pl
23 Ostrołęka makowski  
23 Ostrołęka ostrołęcki Dorota Andrzejczyk dorota.andrzejczyk@op.pl
23 Ostrołęka ostrowski Andrzej Morawski andrzej.morawski@onet.eu
23 Ostrołęka wyszkowski Leszek Kisielewski kisielewski.leszek@gmail.com
24 Płock Płock Kinga Szczepanek rkwplock@gmail.com
24 Płock gostyniński  
24 Płock płocki  
24 Płock sierpecki  
24 Płock sochaczewski  
24 Płock żyrardowski Adrian Witas witasadrian@gmail.com
25 Radom Radom  
25 Radom białobrzeski  
25 Radom grójecki  
25 Radom kozienicki  
25 Radom lipski  
25 Radom przysuski Przemysław Kusiak kusiak173@wp.pl
25 Radom radomski  
25 Radom szydłowiecki  
25 Radom zwoleński Marian Krawczyk angelo50555@wp.pl
26 Siedlce Siedlce  
26 Siedlce garwoliński Maciej Kurowski klubgp.garwolin@gmail.com
26 Siedlce łosicki  
26 Siedlce miński Maciej Kublikowski kublikowski@wp.pl
26 Siedlce siedlecki Janusz Ginter janusz.ginter@studio3d.pl
26 Siedlce sokołowski Sawomir Hardej hardej.s@gmail.com
26 Siedlce węgrowski  
27 Opole Opole  
27 Opole krapkowicki  
27 Opole opolski  
27 Opole głubczycki Anna Zagrodna a.zagrodna@gmail.com
27 Opole namysłowski  
27 Opole kędzierzyńsko-kozielski  
27 Opole oleski  
27 Opole strzelecki  
27 Opole nyski Eugeniusz Kamiński eugeniusz.kam@gmail.com
27 Opole prudnicki  
27 Opole brzeski  
27 Opole kluczborski  
28 Rzeszów Rzeszów  
28 Rzeszów dębicki Jakub Cisło geocislo@wp.pl
28 Rzeszów leżajski Jan Działo klubgp.lezajsk@interia.pl
28 Rzeszów łańcucki  
28 Rzeszów ropczycko-sędziszowski  
28 Rzeszów rzeszowski  
28 Rzeszów strzyżowski  
29 Krosno Krosno Marek Chodorowski marek.chodorowski@wp.pl
29 Krosno bieszczadzki Wiesław Sowiński wiechu.s@wp.pl
29 Krosno brzozowski  
29 Krosno jasielski Mateusz Lechwar mmlechwar@o2.pl
29 Krosno krośnieński  
29 Krosno leski  
29 Krosno sanocki  
30 Przemyśl Przemyśl  
30 Przemyśl jarosławski  
30 Przemyśl lubaczowski Marek Górski marekgorskigb@interia.pl
30 Przemyśl przemyski Wojciech Bakun wbakun@op.pl
30 Przemyśl przeworski Stanisław Witko kamilwitkoonet.pl@op.pl
31 Tarnobrzeg Tarnobrzeg  
31 Tarnobrzeg kolbuszowski  
31 Tarnobrzeg mielecki  
31 Tarnobrzeg niżański  
31 Tarnobrzeg stalowowolski  
31 Tarnobrzeg tarnobrzeski  
32 Białystok Białystok  
32 Białystok białostocki  
32 Białystok bielski  
32 Białystok hajnowski  
32 Białystok moniecki  
32 Białystok siemiatycki  
33 Łomża Łomża Jerzy Kondrat rkwpowiatlomza@gmail.com
33 Łomża grajewski Krzysztof Szymczak alexszymczak@onet.eu
33 Łomża kolneński  
33 Łomża łomżyński  
33 Łomża wysokomazowiecki  
33 Łomża zambrowski  
34 Suwałki Suwałki  
34 Suwałki augustowski  
34 Suwałki sejneński  
34 Suwałki sokólski  
34 Suwałki suwalski  
35 Gdańsk Sopot Andrzej Ewert andrzej.ewert@gmail.com
35 Gdańsk gdański  
35 Gdańsk kwidzyński  
35 Gdańsk malborski  
35 Gdańsk nowodworski  
35 Gdańsk starogardzki  
35 Gdańsk sztumski  
35 Gdańsk tczewski  
35 Gdańsk kartuski  
35 Gdańsk kościerski  
36 Gdańsk Gdańsk  
37 Gdynia Gdynia Jagoda Wawrowska rkwjawagdynia@gmail.com
37 Gdynia pucki Jadwiga Łukomska-Raszka raszkaj@o2.pl
37 Gdynia wejherowski Jerzy Dettlaff biuro@wiatrserwis.pl
38 Słupsk Słupsk  
38 Słupsk bytowski  
38 Słupsk chojnicki  
38 Słupsk człuchowski  
38 Słupsk lęborski Jacek Karcz svw.jkarcz@gmail.com
38 Słupsk słupski  
39 Katowice Bytom  Maciej Odorkiewicz  maciej.odorkiewicz@solidarni2010.pl
39 Katowice Gliwice  Maciej Odorkiewicz  maciej.odorkiewicz@solidarni2010.pl
39 Katowice Zabrze  Maciej Odorkiewicz  maciej.odorkiewicz@solidarni2010.pl
39 Katowice gliwicki
39 Katowice tarnogórski  
39 Katowice Rybnik Roman Fritz roman.fritz@wp.pl
39 Katowice mikołowski  
39 Katowice raciborski Stefania Pak stefaniapak@web.de
39 Katowice rybnicki Roman Fritz roman.fritz@wp.pl
39 Katowice Chorzów  
39 Katowice Katowice Grzegorz Czerwiński g.a.czerwinski@gmail.com
39 Katowice Mysłowice  
39 Katowice Piekary Śląskie  
39 Katowice Ruda Śląska Krzysztof Połap rkw.rudaslaska@gmail.com
39 Katowice Siemianowice Śląskie Robert Braksator robrax@wp.pl
39 Katowice Świętochłowice  
39 Katowice Tychy  
39 Katowice bieruńsko-lędziński  
39 Katowice Dąbrowa Górnicza Roman Słowik roman.slowik@op.pl
39 Katowice Jaworzno  
39 Katowice Sosnowiec Wojciech Grabowski napoleon.czarny@wp.pl
39 Katowice będziński Lidia Razowska liraz@interia.pl
40 Bielsko-Biała Bielsko-Biała  
40 Bielsko-Biała bielski Pronobis Szymon rkw.bielsko@gmail.com
40 Bielsko-Biała cieszyński  
40 Bielsko-Biała pszczyński Mateusz Gorzędowski m.gorzedowski@interia.pl
40 Bielsko-Biała żywiecki  
40 Bielsko-Biała Jastrzębie-Zdrój Jacek Próchnicki gaki113@wp.pl
40 Bielsko-Biała Żory  
40 Bielsko-Biała wodzisławski  
41 Częstochowa Częstochowa  
41 Częstochowa częstochowski  
41 Częstochowa kłobucki  
41 Częstochowa lubliniecki  
41 Częstochowa myszkowski  
41 Częstochowa zawierciański Marcin Janoska marcin.janoska@gmail.com
42 Kielce Kielce  
42 Kielce konecki  
42 Kielce jędrzejowski  
42 Kielce starachowicki  
42 Kielce kielecki  
42 Kielce włoszczowski  
42 Kielce skarżyski  
42 Kielce sandomierski  
42 Kielce opatowski  
42 Kielce ostrowiecki  
42 Kielce staszowski  
42 Kielce kazimierski  
42 Kielce pińczowski  
42 Kielce buski  
43 Olsztyn Olsztyn Andrzej Fuszara anf58@op.pl
43 Olsztyn ełcki Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn giżycki Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn gołdapski Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn kętrzyński Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn mrągowski Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn nidzicki Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn olecki Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn olsztyński Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn piski Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn szczycieński Jacek Pachucki rkw.wm.biuro@gmail.com
43 Olsztyn węgorzewski Kamil Olszewski K.f.olszewski@wp.pl
44 Elbląg Elbląg  
44 Elbląg bartoszycki Zbigniew Makarewicz stal-gaz.zbyszekm@wp.pl
44 Elbląg braniewski Paweł Hryniewicz hirou@poczta.fm
44 Elbląg działdowski  
44 Elbląg elbląski  
44 Elbląg iławski  
44 Elbląg lidzbarski Danuta Kielak danutakielak@gmail.com
44 Elbląg nowomiejski  
44 Elbląg ostródzki  
45 Poznań gnieźnieński  
45 Poznań międzychodzki  
45 Poznań Poznań Rafał Kawalerski- koordynator kawalerski.r@gmail.com
45 Poznań poznański  
46 Kalisz Kalisz Ryszard Łańduch landuch.porwity@gmail.com
46 Kalisz jarociński  
46 Kalisz kaliski Ryszard Łańduch landuch.porwity@gmail.com
46 Kalisz kępiński  
46 Kalisz krotoszyński  
46 Kalisz ostrowski Maria Muszyńska m.muszynska@onet.poczta.pl
46 Kalisz ostrzeszowski  
46 Kalisz pleszewski  
47 Konin Konin Zbigniew Ossowski zbigniewossa@onet.pl
47 Konin kolski  
47 Konin koniński  
47 Konin słupecki  
47 Konin średzki  
47 Konin turecki  
47 Konin wrzesiński  
48 Leszno Leszno  
48 Leszno gostyński  
48 Leszno kościański  Marek Bąkowski marek.bakowski@o2.pl
48 Leszno leszczyński  
48 Leszno rawicki  
48 Leszno śremski Krzysztof Łożyński rkwsrem2015@gmail.com
48 Leszno grodziski Bartosz Szajek bartosz@szajek.pl
48 Leszno nowotomyski  
48 Leszno wolsztyński  
49 Piła chodzieski  
49 Piła czarnkowsko-trzcianecki Ewa Stanko ewastanko77@gmail.com
49 Piła obornicki  
49 Piła pilski Jarosław Gawrysiak jargaw@op.pl
49 Piła szamotulski  
49 Piła wągrowiecki  
49 Piła złotowski Robert Wiese robertw@electower.com
50 Szczecin choszczeński  
50 Szczecin Szczecin Andrzej Armiński  andrzejarminski@gmail.com
50 Szczecin Świnoujście  
50 Szczecin goleniowski  
50 Szczecin gryficki  
50 Szczecin gryfiński Bartosz Ponicki rkwgryfinski@gmail.com
50 Szczecin kamieński  
50 Szczecin łobeski  
50 Szczecin myśliborski  
50 Szczecin policki  
50 Szczecin pyrzycki  
50 Szczecin stargardzki  
51 Koszalin Koszalin  
51 Koszalin białogardzki  
51 Koszalin drawski  
51 Koszalin kołobrzeski  
51 Koszalin koszaliński  
51 Koszalin sławieński  Mariola Andrys Darłowo  mariolaandrys@wp.pl
51 Koszalin szczecinecki  
51 Koszalin świdwiński  
51 Koszalin wałecki